Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 03.07.2012, 20:29:06   #1
Сонечко
Member
 
Авто: e39 (2003; 530i)
Повідомлень: 264
Default tappet/lifter (Застукали гідрокомпенсатори)

Я одразу приношу вибачення, але я не знаю як це українською буде. Я з таким ніколи в Україні не стикалася і не чула дотепер.
Місяці два тому, постукування під капотом десь в двигуні на холодному старті не викликали сильного стресу, бо зникали через 1 хвилину, ніяких помилок комп не видавав, ніяких вібрацій і нічого іншого постороннього при цьому не було. На сервісі я всіляко старалась пояснити, але це нічого не дало, бо машинка працювала як годинник, тихо, чітко і мене відправили геть (добре що грошей не взяли за діагностику, а ми напервірялись багато і компресію в циліндрах також..) А от в неділю, цей такий вже майже класичний для моєї машинки стукіт не зник, ні за 1 хвилину, ні за 10. Сьогодні двигуну поставили діагноз - один з "lifters" застряг і більше не рухається, тому там і стукає так. Скоріш за все лише один. Вони не дешеві (30 долларів за штуку) і їх на кожен наш циліндрик припадає 4 штуки
Зачиталася цією проблемою в неті - голова квадратна. Багато варіантів на сервісі не дають, а саме лише два: в першу чергу залити якийсь спец. очисник в двигун, поїздити так зо пів години, а потім замінити масто. Це має допомогти все прочистити і можливо проблема сама собою зникне. Якщо не зникне - заміна того ліфтеру (одного чи двох, чи за бажанням всі 24 але то страшно дорого) і все. Гарантій що це не станеться знову - нема. Пояснили, що це викликано тим, що можливо попередній власник не вчасно заміняв масло, а можливо помпа погано качала масло і там десь не дойшло і воно застрягло, маленька "пупочка" повітряна попала і ліфтер встав чи взагалі масло було нустини іншої ніж попереднє... Кажуть що так їздити можна, але то на нерви діє, і я боюсь що інші три ліфтери теж встануть, а там і клапан накриється і ремонт вже коштуватиме зовсім інших грошей.
Чи хтоьс колись з цим стикався? Мені всі поради цінні, бо на наступний тиждень у мене поїздка в інше місто, а з такою проблемою я їздити не волію, боюсь, дратуюсь, страждаю душевно і плачу.
Завтра на 8:30 ранку мені будуть очисник заливати і міняти масло. Про заміну не домовляюсь ще, бо не готова морально.
__________________
Life is an aimless drive that you take alone
Might as well enjoy the ride, take the long way home
Сонечко оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.07.2012, 20:50:30   #2
324disel
Член клубу
 
324disel's Avatar
 
Авто: Е30, потім Е30, знову Е30, ше Е30
Повідомлень: 1078
Default Re: tappet/lifter

Порада одна міняти, по всім правилам ВСІ. Ну тут якщо супермайстер і визначить який то міняй 4 на одному циліндрі. Старайся не їздити, бо зношується роспредвал.
Крім того, це ти вилікуєш, але є причина того чому це сталося, думаю єсєсьний знос.
Цитата:
Написав(ла) Сонечко Переглянути повідомлення
Зачиталася цією проблемою в неті - голова квадратна.
Того не роби, тобі не можна.
Дзвони і ціну 103-105 грн зробим.

Цитата:
Написав(ла) Сонечко Переглянути повідомлення
в першу чергу залити якийсь спец. очисник в двигун
А це ваащє заборонено, не знаю де ти була, але їм привіт.
Крім гідрокомпенсаторів ("пупочка") тообі ще будуть потрібні прокладки. Короче пиши в приват як зацікавить, дам тобі і гідрики і масло. Тільки не тойво-во...
324disel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.07.2012, 21:07:19   #3
Сонечко
Member
 
Авто: e39 (2003; 530i)
Повідомлень: 264
Default Re: tappet/lifter

Цитата:
Написав(ла) 324disel Переглянути повідомлення
Порада одна міняти, по всім правилам ВСІ. Ну тут якщо супермайстер і визначить який то міняй 4 на одному циліндрі. Старайся не їздити, бо зношується роспредвал.
Крім того, це ти вилікуєш, але є причина того чому це сталося, думаю єсєсьний знос.
це все лише супер-майстри, один з тюнер-ательє, інший - офіційне представництво BMW-Quebec. Пояснили і показали приклад де видно що ота "пупочка" більше не рухається під тиском масла і просто просіла, казали що то при розборі видно, яка з них просіла, а які нормальні. І ще, в мене машину на цілий день заберуть.
Цитата:
Написав(ла) 324disel Переглянути повідомлення
Того не роби, тобі не можна.
Дзвони і ціну 103-105 грн зробим.
я б з радістю, але я живу в Монреалі (Квебек, Канада)
Цитата:
Написав(ла) 324disel Переглянути повідомлення
А це ваащє заборонено, не знаю де ти була, але їм привіт.
Крім гідрокомпенсаторів ("пупочка") тообі ще будуть потрібні прокладки. Короче пиши в приват як зацікавить, дам тобі і гідрики і масло. Тільки не тойво-во...
мені "тапки" як страшно, але він настирливо рекомендував і вмовляв, бо йому моя Мишка (сіра е39) майже як рідна вже, і він би так робив як собі. І це може вирішити проблему набагато дешевше ( всього 150$ разом з роботою, фільтрами, маслами...)
Я плачу страшно я дуже розстроєна, бо в нас (я і Мишка) все було так добре, поки не почався той стукіт

{ додано через 6 хвилин }
а якшо я поміняю всі 24 ліфтера, а не лише той шо вмер, то ця проблема може виникнути знову, бо якийсь один буде або бракований, або ше шось не так. А якщо поміняю лише той шо зіпсувся, то інші вони ж добрі наче, але якщо це причина зносу, то мені знову розбиратимуть все, за мої ж гроші
А ще, це проблема зустрічається на е90, які знаходяться під гарантією Але дилер БМВ дає гарантію на свою роботу, що саме ті, які вони замінили - будуть справні і працюватимуть.
__________________
Life is an aimless drive that you take alone
Might as well enjoy the ride, take the long way home

Відредагував(ла) Сонечко : 03.07.2012 о 21:07:19 Причина: Додано повідомлення
Сонечко оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.07.2012, 21:11:34   #4
guf
Banned
 
guf's Avatar
 
Авто: E46 320d M47 136hp AT '00
Повідомлень: 692
Default Re: tappet/lifter

Якісь майстри у вас там неординарні ))
guf оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.07.2012, 21:14:43   #5
Сонечко
Member
 
Авто: e39 (2003; 530i)
Повідомлень: 264
Default Re: tappet/lifter

Цитата:
Написав(ла) guf Переглянути повідомлення
Якісь майстри у вас там неординарні ))
тобто? бо я шось не втямлю що саме Ти маєш наувазі
__________________
Life is an aimless drive that you take alone
Might as well enjoy the ride, take the long way home
Сонечко оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 03.07.2012, 21:48:44   #6
Nikola
Senior Member
 
Nikola's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 1363
Default Re: tappet/lifter

Наталі, памятай девіз "BMW не для слабаків"все буде добре,http://youtu.be/_61_i2M5Zoo
__________________
BMW Е39 IT'S MY LIFE.........
Nikola оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 10:39:32   #7
tommy_boy
Член клубу
 
tommy_boy's Avatar
 
Авто: e38 735iL Silverado :)
Повідомлень: 2108
Default Re: tappet/lifter (Застукали гідрокомпенсатори)

та все вірно порадили їй, чо ви критикуєте...
може не всі вкурсі, але закордоном запчастини - це не проблема, але робота є дуже дорога... Вскрити мотор і замінити той гідрик буде не одну сотню доларів коштувати...

я б зробив так само, в америці дуже розвинена індустрія з тими всіма авто-хіміями і вони на порядок якісніші і розповсюдженіші ніж у нас...

Сонечко, успіху! Відпишися що і як вирішилося!
tommy_boy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 11:53:22   #8
BMW-ЮРА
Член клубу
 
BMW-ЮРА's Avatar
 
Авто: e36 coupe 320i, e39 535i
Повідомлень: 2736
Default Re: tappet/lifter (Застукали гідрокомпенсатори)

Сонечко, нікого не слухай, поміняй масло і залий присадку для гідрокомпенсаторів від LIQUI MOLY і проблема відпаде. В мене таке було і проблема відпала.
BMW-ЮРА оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 14:17:18   #9
Nikola
Senior Member
 
Nikola's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 1363
Default Re: tappet/lifter (Застукали гідрокомпенсатори)

Цитата:
Написав(ла) Сонечко Переглянути повідомлення
Завтра на 8:30 ранку мені будуть очисник заливати і міняти масло. Про заміну не домовляюсь ще, бо не готова морально.
І має бути все ідеально, все стане на свої місця,тож е39,просто масло тре міняти 10тис,або раз врік якщо не наїздила 10тис.Бажаю успіху не переживай то маленька дрібниця,як укус комара...коли я був власником ауді вони в мене не стукали ,вони калатали і наїздив я ще 70тис.

{ додано через 3 хвилини }
BMW-ЮРА, 99.9% прав
__________________
BMW Е39 IT'S MY LIFE.........

Відредагував(ла) Nikola : 04.07.2012 о 14:17:18 Причина: Додано повідомлення
Nikola оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 04.07.2012, 17:54:34   #10
Сонечко
Member
 
Авто: e39 (2003; 530i)
Повідомлень: 264
Default Re: tappet/lifter (Застукали гідрокомпенсатори)

Nikola, мої співчуття. Я на своїй ауді у Львові ще хочу їздити-а-їздити, коли приїздитиму в гості.

Ітак, сьогодні вранці мені в гаражі залили очисник до масла двигуна, на холостих я пристояла 15 хвилин на вулиці, тоді в гаражі погазували так, що я ледь не оглухла. Провели звичайну заміну масла, потім дали добре постояти пів годинки, тоді на холостих залишили знов на 15 хвилин і відправили геть з напутствуванням :"наїзди нинька бодай 70-100 км, обороти хоча б 3-4 тисячі тримай при їзді, завтра вранці подзвониш і розберемся."
Звук анітрохи не змінився після заміни масла і тої хімії, поїхала просто додому (то їхати 20 км майже). біля дому залишила машину заведеною, відкрила капот і дуже подивувалася зміні звуку. Абсолютно інакший, шось десь трохи дринчить постороннє, але ледь чути, "гідрокомпенсатора" взагалі майже не чути. А раніше той звук чули всі навколо, особливо коли поруч ставала інша машинка і звук відбивався. Навіть з закритими вікнами було чути.
Сьогодні ще покатаюсь до кінця дня, а завтра повідомлю, чи то дійсно помогло.
Сфоткала баночку того очисника, якщо треба - можу закинути сюди.
Мені пояснили що майже у 80% випадках таке допомагає, і не рідко роблять ту процедуру до 4-х разів навіть у дилера БМВ, на протязі двох тижнів. Це краще, аніж вскривати мотор, безпечніше і Багато дешевше.

{ додано через 7 хвилин }
P.S. робила я ці процедури в тюнінг-ательє. Вони спеціалізуються виключно на БМВ, а який у них автопарк....можна екскурсії робити! у них навіть є одна з перших М6, на ходу!
__________________
Life is an aimless drive that you take alone
Might as well enjoy the ride, take the long way home

Відредагував(ла) Сонечко : 04.07.2012 о 17:54:34 Причина: Додано повідомлення
Сонечко оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
проблема в двигуні


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
застукали компенсатори andriy320e30 Двигун та підкапотний простір 4 19.03.2012 20:52:11
Стукають гідрокомпенсатори Hronik1710 Двигун та підкапотний простір 23 28.06.2011 15:39:18


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 05:03:48.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.