Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Клубні BMW
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 08.04.2012, 22:35:44   #1
skilloVE
Junior Member
 
skilloVE's Avatar
 
Авто: e30 black :)
Повідомлень: 53
Default BMW 318.1983рік.

Вітання всім Надіюсь в цій темі можуть писати люди які не являються членами цього клубу, але є власниками машин Марки BMW? Якщо ні то вибачайте що потурбував.. Але якщо Так, то хотів би трішки розповісти вам про себе і про свою машину, отримати корисні поради (так як це моя перша машина), так як в цій справі я зовсім мало знаю... але я хотілось би дізнатися більше, читати ваші думки на рахунок моєї авто, і отримувати корисні поради загалом.

Отже, почну з початку.
Ніколи не був гарячим фанатом автомобілів, оцінював це лише як зручний та комфортний засіб пересування, тай особливо про це не було чого думати так як фінансів на це в мене не було, а якщо були то витрачав їх на саморозвиток чи на якісь буденні речі.
Але зараз в мене оточують люди, фактично однолітки, колеги по роботі в яких є авто, я неодноразово їздив з ними, перейнявся комфортом і зручністю, незалежністю якоюсь і в голову почали приходити думки, а може б тобі собі купити якесь авто... пробував їздити на авто друзів так як права зробив собі ще роки 3 тому, і почав отримувати задоволення від самого процесу.. + враховуючи попередні наведені мною аргументи що авто це круто вирішив зібрати кошти 2000 - 3000 тисячі і придбати собі якесь.. Авто Якесь тому що не знав яке мені придбати за ці гроші авто можна... переглядав трошки варіантів різних авто на авторії, але так як я в цьому питанні зовсім не розуміюсь лиш можу судити по зовнішньому вигляді, то вирішив що краще купляти в знайомих, що вони поганого не порадять або хоча б будуть казати все як є насправді і ненадурять...
Пропонували мені 2 варіанти Вольво 85 89 рік, але щось мені душа до них не лежала. Але тут трапився мені варіант BMW 1983року мотор 1.8) Попробував проїхатись - сподобалось! керування супер, як вона їде і сама атмосфера що ти сидиш в BMW також тішила )) Це була машина мого старого товарши ще з шкільних років. Знаючи що я шукаю авто, він зовсім ненавязливо запропонував мені її продати, хоча мені здається що він сам до кінця цього не хотів... Зовнішній стан мені подобався, машина варена і не ржава, частково замінена передня ходова і рульова рейка здається)) До задньої ходової особливо не бралися.. в Комплекті йшли ще по словах власника непогані титанові диски та літні шини (в даний момент вона була на зимових) - Салон здається в нормальному стані, передні сидіння замінені були на сидіння новішої моделі bmw.. вони доречі дуже зручні. Вибачайте що не виклав фотографії як от всі учасники які створюють подібного роду теми - не знав чи вам буде цікаво тому поки словесний опис ))

Авто купив і задоволений ним! Багато знайомих кажуть що то за старйо таке і з усмішкою на обличчі оглядають його... Але мене чомусь це зовсім не розчаровує) Можливо поки що зовнішній вигляд в неї не надто привабливий але я маю наміри все довести до ладу... в міру моїх матеріальних можливостей... як всередині так і ззовні. (сам я його робити не буду так як не вмію і в мене є моя основна робота якою я займаюсь і яка приносить мені задоволення) Я не хочу її робити якоюсь мега потужною, я просто хочу щоб вона мені служила, возила мою дупу і тішила мене )) Мені здається що я її полюбив ))

Отже попробую описати, Чорний колір, передній бампер зроблений вручну (так як мій друг робив її для себе і дуже старанно і добротно) Задній бампер - поки його не бачив)) Також десь лежить вже зроблений треба лиш поставити. Диски також потрібно поставити думаю з Понеділка це зроблю. В Комплекті ще йшов один мотор m10 так як казав друг що він купив ще один мотор для себе так як цьому по його словах може настати скоро гаплик...

Мої враження від водіння взагалі... В Першу чергу це є дуже відповідальна справа і треба бути дуже уважним і передбачити багато всього. Це не маршрутка що ти їдеш і ні про що не думаєш... Друге це те що мені незле вдарило по фінансах витрати на бензин, спочатку дуже важко було їздити в пробках так як особливого досвіду не мав (попередньо як виїжати на дорогу тиждень їздив між будинками в районі =) ) По моїх підрахунках вона в мене їсть 19 літрів на 100км... що мене трошки насторожує і дивує, так як читав що такого плану машина має їсти 12-13 по місту.. *(Мотор 1.8) тому це питання на даний момент є для мене дуже актуальним...
Що зробити для того щоб вона не брала стільки палива?
Далі.... також дізнався що весь час потрібно слідкувати за фільтрами маслами всякими... + Також маю на думці поїхати в якийсь толковий автосервіс і щоб спеціалісти мені сказали в якому стані автомобіль на даний момент і чи безпечно на ньому їздити взагалі, і що потрібно щоб їздити було економніше і не так шумно (щось там ззаду стукає) як вона їздить зараз )))

Тому... Дорогі форумчани ! Хотів би спитатися у вас? Де можна заїхати щоб мені оглянули мою стареньку машину, хороші адекватні майстри і при потребі недорого щось замінили...??

Також цікавить скільки приблизно мені потрібно грошей щоб машину реставрувати чи оновити без особливих там обгрейдів двигуна, а просто зовнішній вигляд і мабуть зробити хорошу ходову щоб все гуд працювало... щоб я міг бути в ній впевнений...

А також чи є проблема з деталями? Де зазвичай їх беруть до такої машини? Чи купляють нові? Чи купляють б/у на стоках... можливо і так і так... я в цьому новичок, віднесіться з розуміння будь-ласка )

Відредагував(ла) skilloVE : 08.04.2012 о 22:36:25 Причина: опечатка
skilloVE оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.04.2012, 22:44:23   #2
sergiy
Член клубу
 
sergiy's Avatar
 
Авто: e36 coupe HellrotYEAH!!!
Повідомлень: 2201
Default Re: BMW 318.1983рік.

skilloVE, вітаємо в родині)
Дарма фото не виклав - всім буде цікаво.
А про авто зручніше говорити коли стоїш біля нього, тому приїзди на зустріч, там отримаєш багато корисної інфи.
sergiy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.04.2012, 22:58:02   #3
skilloVE
Junior Member
 
skilloVE's Avatar
 
Авто: e30 black :)
Повідомлень: 53
Default Re: BMW 318.1983рік.

Цитата:
Написав(ла) sergiy Переглянути повідомлення
skilloVE, вітаємо в родині)
Дарма фото не виклав - всім буде цікаво.
А про авто зручніше говорити коли стоїш біля нього, тому приїзди на зустріч, там отримаєш багато корисної інфи.
Дякую, якщо справді всім цікаво то думаю зможу завтра зробити фотографії.
А як часто у вас зустрічі?
skilloVE оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.04.2012, 23:01:02   #4
sergiy
Член клубу
 
sergiy's Avatar
 
Авто: e36 coupe HellrotYEAH!!!
Повідомлень: 2201
Default Re: BMW 318.1983рік.

Кожної п'ятниці, правда не знаю як складеться цього тижня - адже Великдень!)
sergiy оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 08.04.2012, 23:05:10   #5
skilloVE
Junior Member
 
skilloVE's Avatar
 
Авто: e30 black :)
Повідомлень: 53
Default Re: BMW 318.1983рік.

Окей, поки що тоді зроблю фотографії, а там як вийде.
skilloVE оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.04.2012, 10:35:14   #6
andriy320e30
Senior Member
 
andriy320e30's Avatar
 
Авто: bmw e30 318is тurbo
Повідомлень: 1859
Default Re: BMW 318.1983рік.

skilloVE, зроби фото.бо впадло читати так багато

{ додано через 1 хвилину }
Цитата:
Написав(ла) skilloVE Переглянути повідомлення
19 літрів на 100км... що мене трошки насторожує і дивує, так як читав що такого плану машина має їсти 12-13 по місту.. *(Мотор 1.8) тому це питання на даний момент є для мене дуже актуальним...
з тим можна розібратися .полюбому поломка інжектора або мотора

Відредагував(ла) andriy320e30 : 09.04.2012 о 10:36:00 Причина: Додано повідомлення
andriy320e30 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.04.2012, 11:22:48   #7
skilloVE
Junior Member
 
skilloVE's Avatar
 
Авто: e30 black :)
Повідомлень: 53
Default Re: BMW 318.1983рік.

карбюратора хіба що
skilloVE оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.04.2012, 11:42:45   #8
andriy320e30
Senior Member
 
andriy320e30's Avatar
 
Авто: bmw e30 318is тurbo
Повідомлень: 1859
Default Re: BMW 318.1983рік.

Цитата:
Написав(ла) skilloVE Переглянути повідомлення
карбюратора хіба що
то карбюратортоді незнаю .зараз мало таких майстрів .інжектор
простіше
andriy320e30 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.04.2012, 12:09:17   #9
axel
Член клубу
 
axel's Avatar
 
Авто: E30 318is, F31 320d
Повідомлень: 3746
Default Re: BMW 318.1983рік.

skilloVE, Хороший карбюраторщик є на Боткіна. Ще коли в мене 30-ка карбюраторна була я часто до нього їздив, він добре розбирається у цих карбюраторах.
__________________
freude am fahren
axel оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 09.04.2012, 12:31:21   #10
skilloVE
Junior Member
 
skilloVE's Avatar
 
Авто: e30 black :)
Повідомлень: 53
Default Re: BMW 318.1983рік.

axel, дякую за інформацію! Якщо можна більш конкретну адресу?
skilloVE оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
bmw


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними



Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 11:46:55.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.