Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 23.09.2013, 09:25:54   #1
СашаЕ39
Junior Member
 
Повідомлень: 36
Default Хочу застерегти власників е39

Може комусь стане в пригоді
Декілька днів тому, під час дощів, під час руху по місту машина стала троїти і я замітив парову хмару позаду автомобіля
За декілька прийомів допхався на автосервіс де мені кинули машину на компьютер який показав купу помилок, в тому числі пропуски запалюваннь, підстройки смєсі, лямбда і т.д. Помилки зняли, машинка стала працювати нормуль. Прогнали двигуна на різних обертах і знову хмара пару, троїть і т.д. Вердикт - прогоріла прокладка, пєчалька не з дешевих. Їду до мотористів, толкові всі зайняті, хоча за діагностику беруться. Був у двох, однак масло чисте, антифріз на мінімумі, однак також чистий. Думка обох маленька тріщинка, тому пар не постійно, хоча вскриття покаже. Домовився із одним на сьогодні.
Однак вчора (мучить мене це питання) почав гуглити простору інтернету. І тут версія російських БМВ форумів - залило коробку де знаходиться вакуумний підсильювач в наслідо забитого дренажу. Знімаю фільтра салону, той що перед водієм, коробку фільтра і дійсно бачу що вакуум на третину у воді. Прочищаю дренаж і перевіряю версію за рекомендацією російських беховодів, на заведеному двигуні вижимаю пару разів тормоз, відчувається присутність води у вакуумі і даю газу до 3500 обертів, машина починає парувати та троїти. Підтверджується - вода у вакуумі. По форумах багато хто задається запитанням, як вода може попасти у герметичний вакуум, виявляється може, коли він у воді, один з варіантів через зєднувальний шланг між впускним колектором та вакуумом. В подальшому вода може виходити лише у впускний колектор та відповідно в камеру згорання. Відповідно не виключається можливість гідроудару. На форумах є описано як відкачати воду та просушити, однак як свідчить практика тільки під заміну.
Тому хочу застерегти власників е39, прочистіть вказані дринажі і майте на увазі, в лівій коробці вакуум, а у правій мозги машини, що також може вилитись неприємністю

http://bmw5erclub.ru/forum/showthread.php?t=40244 тут приклад

Відредагував(ла) СашаЕ39 : 23.09.2013 о 09:29:56 Причина: додав посилання
СашаЕ39 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.09.2013, 09:35:15   #2
NOS
Member
 
NOS's Avatar
 
Авто: Е34 525tds
Повідомлень: 116
Default Re: Хочу застерегти власників е39

NOS оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 23.09.2013, 11:19:20   #3
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Хочу застерегти власників е39

Дякую!
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 24.09.2013, 11:59:20   #4
VoVik
Senior Member
 
VoVik's Avatar
 
Авто: |BMW_E39 touring|
Повідомлень: 496
Default Re: Хочу застерегти власників е39

СашаЕ39, дякую!,вчора провірив,води немає...
__________________
Не можу зрозуміти,чому до цього часу не скасували в ПДР пункт 9.2
VoVik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 30.09.2013, 09:44:21   #5
LC MONARCH
Senior Member
 
LC MONARCH's Avatar
 
Авто: е34 (М57)
Повідомлень: 867
Default Re: Хочу застерегти власників е39

СашаЕ39, ДЯКУЮ!
Вчора за Вашою ДОБРОЮ порадою добрався до тих, місць.
Одним словом, ще раз, - ДЯКУЮ!
Критичної ситуації не було, а от сміття було достатньо.
__________________
Хочеш змінити світ - почни з себе!
LC MONARCH оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
е39


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
E39 Хочу е39, але боюсь. Хочу почути коментарі власників. Cергій Вибір авто 50 12.12.2011 13:23:10
Більшість власників BMW 1-Series вважають свої машини передньопривідними bmwe36petro Новини в світі BMW 4 25.03.2010 19:14:20
Хочу купити 740 е66 Метиз Купівля 15 21.03.2010 01:12:53
Кабінет Міністрів хоче втричі збільшити податки з власників транспортних засобів bmwe36petro Юридичні питання 22 25.03.2009 17:35:01
Audi знущається з власників Mercedes, BMW і Lexus. Відео CONFIG Новини в світі BMW 0 13.10.2008 08:49:17


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 02:37:46.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.