Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ БМВ > Балачки
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 27.08.2014, 14:22:59   #71
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Я не пишу про тюнінг ательє, це профільний сервіс по встановленню ГБО в Харкові

Семінар вів чоловік який займається газом більше 25 років. Задавались ті самі питання про які ви говорите..

між іншим..
Цитата:
В середине октября 2011 года генеральный директор компании Honda Hideto Yamasaki и генеральный директор M.T.M. BRC Gas Equipment Mariano Costamagna подписали в Стамбуле соглашение, по которому японские производители будут давать 6-ти летнюю гарантию (или 150000 км пробега) не только на обычные «бензиновые» автомобили Honda, но и на те, которые работают на сжиженном нефтяном газе. С условием, что данная гарантия будет распространяться только на автомобили, оборудованные газовыми системами торговой марки BRC Gas Equipment.
і на тому завершую
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 14:28:08   #72
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Ви ті "машини" бачили в живу? В мене один знайомий дідок (70 років) кілька тижнів назад купив qq. Так при його стилі їзди воно п’є 8,5 літра!!! В мене би пило 10-11. Ну і де тут економія? Я вже не гаворю про все решта.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 14:28:50   #73
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Я скажу одне із своєї практики, надивившись на газову їзду і сканувавши такі авто - водіям побоку які процеси відбуваються, якщо машина на газу, побоку чому не працюють ЛЗ, чому авто пердить, труситься. Їм глубоко на це насрати, для них головне - ГБО і помита машина, з якої валить музика на всю катушку. ЕКОНОМІЯ.
Зато я може стверджувати, що 4,4 на бензині ой як валить порівняно із такою на газу. Було з чим порівняти, повірте.
Я буду спускати пар, бо важко щось комусь донести через суцільну економію. Хотіли жити по-новому - маємо. Кому війна, а хтось останнє витягує з наших кишень через обвал нац валюти.
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 14:39:17   #74
BOKSTER
Senior Member
 
BOKSTER's Avatar
 
Авто: BMW 525i M50B25TU 1993 р.; BMW 318i M10 K-Jet. 1983 red coupe - була
Повідомлень: 538
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

ну а чому тут дивуватись. Ніби ми не розуміли, що так буде. Це абсолютно нормальні процеси. Ми жили в мильному пузирі. От він і луснув. Але саме ця ситуація і допоможе переламати савкове мислення. Треба вчитись економити і тратити стільки скільки заробляєш.
BOKSTER оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 14:47:08   #75
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Цитата:
Треба вчитись економити і тратити стільки скільки заробляєш.
Ох як ви помиляєтесь. Ми все життя щось економимо, а толку ноль. В мене пропало бажання жити в цій державі, пропало бажання піся 6 років наповнення бюджета , відданих державі, коли тебе використали і викинули. Ви хочете жити в такій державі, живіть. А знаєте в чому всі наші біди ? Тому, що при владі завжди або жиди або кримінал, які займаються різними видами геноциду. А тепер подумайте про наших дітей, плакати хочеться від вашої економії. Тих, хто захищає наші землі, треба у владу, а не бізнесменів і жидів.
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 14:48:08   #76
Karabas Barabas
Член клубу
 
Karabas Barabas's Avatar
 
Авто: BMW E39
Повідомлень: 3269
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Навіть не справа в економії а в раціональному використанні коштів.

Можна біля газової заправки прослідкувати скільки дорогих авто їздять на газу, хоч власники цих автомобілів можуть собі дозволити їздити на бензині. Висновки самі напрошуюються

temsky740, припиніть будь-ласка "про жидів", Ви порушуєте правила форуму
__________________
Freude ist das was uns bewegt. Freude ist BMW
Karabas Barabas оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 15:07:21   #77
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Цитата:
припиніть будь-ласка "про жидів", Ви порушуєте правила форуму
Ок.
Цитата:
скільки дорогих авто їздять на газу, хоч власники цих автомобілів можуть собі дозволити їздити на бензині
Я на це завжди дивився з усмішкою. Це такі люди, які вдавляться за копійку на нужди чогось необхідного, зато в кабаку за ніч просруть кілобакси. Для них ГБО - це модна фішка, нічого більшого. Або просто напросто понторєзи.

{ додано через 3 хвилини }
Читайте, ось так ми і живем

Цитата:
В Іловайську 5-й день в оточенні перебувають підрозділи батальйонів «Донбас», «Дніпро», «Свитязь», «Херсон» та «Миротворець».
Командування цих підрозділів протягом усіх цих 5-ти днів звертається до керівництва АТО з вимогою створити коридор для вивезення тяжкопоранених. Ці звернення ніким не почуті і саботуються як військовим командуванням, так і керівництвом держави.
Звертаємося до Автомайдану, усіх патріотів і небайдужих людей. Терміново виходьте сьогодні на Банкову з вимогою до керівництва держави негайно надати допомогу усім підрозділам, що перебувають в оточенні в Іловайську. Життя поранених та усіх бійців в ваших руках. Рахунок іде на хвилини. 17-00.
Час назад С. Семенченко:

Цитата:
Ждать больше нечего. Нас обманули в очередной раз. Обращаюсь ко всем неравнодушным украинцам с призывом спасти наших побратимов. Если их бросили многозвездные генералы, то я верю что их не бросит Народ Украины. Никакой помощи сегодня НЕ БУДЕТ. Ответственные за это - министр обороны и командующий АТО. Нет даже команды пробиваться к своим . Сейчас, если слабые пока заслоны на трассе Кутейниково-Старобешево затвердеют, появится вторая линия блокады, то это будет братская могила. Сегодняшний пикет организовываю не я - его организовывает общественность Киева. Я делаю перепост и прошу поддержать. Завтра я присоединяюсь к организации нового пикета - нужно как можно больше людей под Генштабом. Об этом инфо после 17-00 сегодня. Время завтрашнего сбора ориентировочно на 10-00.
ПІДА...АСИ КИЄВСЬКІ.

Відредагував(ла) temsky740 : 27.08.2014 о 15:08:55 Причина: Додано повідомлення
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 15:20:12   #78
Gamal
Член клубу
 
Gamal's Avatar
 
Авто: е36 (320); e34 (520); e38 (735i);
Повідомлень: 1288
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Так
Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
Тоді або машину продавати, або більші доходи шукати !!
Азаров колись подібе казав

Цитата:
Написав(ла) BOKSTER Переглянути повідомлення
Мені газ тільки для економії!
Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
Я дивуюся таким людям як ви
Кожна тверезо-мисляча людина буде економити, для цього і придумали альтернативні джерела. чи можливо Тесла - теж не то ?

почекаєм коли бензин по 20-24 грн/л куди Ви тоді скажете та чи кудись поїдете, і чи взагалі з гаражу виїдете. ось тоді і будете розказувати що

Цитата:
Написав(ла) temsky740 Переглянути повідомлення
шоу про брабус і т.д. от лукавого, це маркетинговий хід, а практика є практикою з горілими клапанами.
це мені нагадує щось подібне - сонячні батареї не використовую, бо це не то...
__________________
www.bader-leather.de
Gamal оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 15:37:39   #79
Anesteziolog
Senior Member
 
Anesteziolog's Avatar
 
Авто: BMW 318 Е36
Повідомлень: 1242
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Тема про обговорення газ є вже. Адміністратори, можете зробити опитування на чому хто їздить 1. Бензин 2. Дизель 3. Газ 4. Їзджу на бензині але хочу поставити ГАЗ і тоді побачимо кого більше?
__________________
БМВ не для слабаків!!!
Anesteziolog оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 27.08.2014, 15:52:06   #80
temsky740
Banned
 
temsky740's Avatar
 
Авто: самокат
Повідомлень: 326
Default Re: Ціни на бензин знову піднялися!

Цитата:
Азаров колись подібе казав
Давайте не будем згадувати тих мудаків.
Цитата:
Кожна тверезо-мисляча людина буде економити, для цього і придумали альтернативні джерела. чи можливо Тесла - теж не то ?
Кожна тверезо-мисляча людина буде думати де заробити більше своїм умом, щоб отримати від життя максимум задоволення, а не прожити його економлячи на всьому і їздячи на 14 або 20 літньому корчі з газовою установкою і радіти економії.
Кожна тверезо-мисляча людина буде думати як пересісти на ф01, ф30, а не економити все життя. Треба тягнутися до кращого. Зрозумійте це. От ви зараз економите, а хтось жирує від обвалу гривні.
Цитата:
почекаєм коли бензин по 20-24 грн/л куди Ви тоді скажете та чи кудись поїдете, і чи взагалі з гаражу виїдете. ось тоді і будете розказувати
ще раз повторюсь, мені байдужа ціна на бензин в деякій мірі. Всі наші біди від того, що нам не дають заробити грошей , щоб нормально жити, їздити на нормальній машині, а не на е38, яка вже по суті корч , морально устарєвша машина, я вже не говорю про 34,32.

Цитата:
це мені нагадує щось подібне - сонячні батареї не використовую, бо це не то...
а мені це нагадує вас в 50років на цій же самій 520i з ГБО

{ додано через 2 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) Anesteziolog Переглянути повідомлення
Тема про обговорення газ є вже. Адміністратори, можете зробити опитування на чому хто їздить 1. Бензин 2. Дизель 3. Газ 4. Їзджу на бензині але хочу поставити ГАЗ і тоді побачимо кого більше?
Ви живете думкою соціуму ? Для вас напевно взагалі не існує конкретної точки зору і правоти від конкретного індивідуума в цьому соціумі. Газ вбиває ДВЗ, зрозумійте хоча б це.

Відредагував(ла) temsky740 : 27.08.2014 о 15:52:06 Причина: Додано повідомлення
temsky740 оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
е39


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
Ціни на авто Navaxa Балачки 3 24.03.2014 18:20:12
бензин знову виросте vikoren Балачки 37 09.09.2012 12:13:48
E36 І знову кліма _NIKO_ Інтер'єр 15 29.05.2011 19:22:53
BMW X3 - знову отримав bmwe36petro Новини в світі BMW 0 05.02.2009 11:14:44


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 21:32:09.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.