Повернутись   Львівський Клуб БМВ > Форум > ТЕХНІЧКА > Двигун та підкапотний простір
Відповісти
 
Параметри теми Варіанти перегляду
Old 05.04.2013, 13:42:28   #11
KING BMW
Junior Member
 
KING BMW's Avatar
 
Авто: е32
Повідомлень: 41
Default Re: ПРОБЛЕМА з двигуном М30В30!!!!!:dash:

Цитата:
Написав(ла) VMOpoka Переглянути повідомлення
поміняй для початку свічки, вони недорогі для м30в30, бошівські 0 242 229 779, або нжк ZGR5A,V-Line15. обережно їх наживляй, бо походу хтось вже пів різьби нової накрутив, а то біда буде з головою. Якщо чек не горить то може розходомір ковбасити.
Дякую!!
Буду розбиратись.....
Пацани дякую за допомогу...
KING BMW оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.04.2013, 21:02:08   #12
KING BMW
Junior Member
 
KING BMW's Avatar
 
Авто: е32
Повідомлень: 41
Default Re: ПРОБЛЕМА з двигуном М30В30!!!!!:dash:

Кароче пацани ппц.....

Викрутив я свчки, почистив, і почав закручувати 1-ша свічка лише на 2-ва обутка пішла....
2-га свічка, на 4-ри обутка...3,4,5,6- нормально до кінця закрутилися...
Почав дивитися на різьбу, а різьба свічки першої і другої жере різьбу головки...ЗАШИБІСЬ!!!Кричав я... Нуууу, від того що я згадував всіх попередніх власників БМВ мого...нічого не дало))
Ну але менше з тим...Подзвонив до майструня(моториста) він каже треба розбирати і нарізати " Мечиком " різьбу...Радості моїй не було межі....(((((Злосний як ціп...
Но зявився мій сусід по гаражу...в нього було 3-ри бумера....а він сказав, що то якись додік на СТО пістолетом так закрутив...( Мене вже опше накрило )....
Але він взяв провірив ті свічки які в мене стояли "ZGR5A", і сказав що лише 2-ві зі 6-ти ще менш більш дихають...
НО! Прикол то в моторі!!Що я з різьбою маю думати???
Тут він витягнув з підвалу гаражу "мечик" і став говорить: ТО НЕ ЖИГУЛІ!!НЕ БІЙСЯ!!))
Нарізав різьбу там і там... я стартиром прокрутив щоб компресією видути (мілку стужку) і купив нові свічки закрутив. Пішли як Тьоща під лід))Все попідєднював...завів як ласточка працює....))
Але! Думаю їду залию нафтюсю...Я до заправки їхати їду обороти до 1500 нормально машинка тяне огого...я на топку тисну а вона опять начинає тріпатися....((((((не так як раніше...Раніше вопше не хотіла їхати...а тепер їде но шось їй бракує...не можу поняти в чому прикол...
Завтра думаю у Львів їхати в Аеропорт...вот блін не знаю...шо то робити...
Вот такі діла...
KING BMW оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.04.2013, 21:11:59   #13
VoVik
Senior Member
 
VoVik's Avatar
 
Авто: |BMW_E39 touring|
Повідомлень: 496
Default Re: ПРОБЛЕМА з двигуном М30В30!!!!!:dash:

Цитата:
Написав(ла) KING BMW Переглянути повідомлення
Я до заправки їхати їду обороти до 1500 нормально машинка тяне огого...я на топку тисну а вона опять начинає тріпатися....
Похоже на бензонасос...нехватає продуктивності,треба міряти тиск в системі,а можливо і розходомір "пускає іскри" для початку протри дорожку спиртом від відпрацьованого нальоту, та подивися чи немає ям на доріжці...успіху.Який пробіг авто?
__________________
Не можу зрозуміти,чому до цього часу не скасували в ПДР пункт 9.2
VoVik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.04.2013, 21:21:28   #14
KING BMW
Junior Member
 
KING BMW's Avatar
 
Авто: е32
Повідомлень: 41
Default Re: ПРОБЛЕМА з двигуном М30В30!!!!!:dash:

Цитата:
Написав(ла) VoVik Переглянути повідомлення
Похоже на бензонасос...нехватає продуктивності,треба міряти тиск в системі,а можливо і розходомір "пускає іскри" для початку протри дорожку спиртом від відпрацьованого нальоту, та подивися чи немає ям на доріжці...успіху.Який пробіг авто?
295тис.(рідний)машинка в хорошому стані на ній старий дідо їздив в Нюрбергу...потом 2007році її його син розтаможив і на реістрацію поставив.. мотор вже робили походу...точно не скажу...бо крижка вже знималася(Видно по герметіку)...І компресію міряли сказав (майструньо) що максимальна...

{ додано через 4 хвилини }
Цитата:
Написав(ла) VoVik Переглянути повідомлення
Похоже на бензонасос
Але прикол в тому, що вона набирає скорість. Но звук такий ніби хтось (перд**ть) в вехлопну((і вона тупо доргається(ніби її просто прориває)...

Відредагував(ла) KING BMW : 05.04.2013 о 21:21:28 Причина: Додано повідомлення
KING BMW оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.04.2013, 21:37:33   #15
VoVik
Senior Member
 
VoVik's Avatar
 
Авто: |BMW_E39 touring|
Повідомлень: 496
Default Re: ПРОБЛЕМА з двигуном М30В30!!!!!:dash:

Цитата:
Написав(ла) KING BMW Переглянути повідомлення
Но звук такий ніби хтось (перд**ть) в вехлопну((і вона тупо доргається(ніби її просто прориває)...
Коли не хватає бензи бідна суміш утворюється...тоді і звуки появляються ніби мотор "дуситься",всетаки треба все поступово провірити,з таким пробігом,якщо бензонасос ніхто не міняв,то його ресурс вже міг майже 2 рази кінчитися,ну і трамбльор теж може вимахуватися з випередженням запалення(доречі попробуй його покрутити може в тебе запалення збите,чи не відпущений хомут трамбльора) через механічне зношення,короче треба до "дохтора"з правильними руками
__________________
Не можу зрозуміти,чому до цього часу не скасували в ПДР пункт 9.2
VoVik оффлайн   Відповідь з цитатою
Old 05.04.2013, 21:44:31   #16
KING BMW
Junior Member
 
KING BMW's Avatar
 
Авто: е32
Повідомлень: 41
Default Re: ПРОБЛЕМА з двигуном М30В30!!!!!:dash:

Цитата:
Написав(ла) VoVik Переглянути повідомлення
Коли не хватає бензи бідна суміш утворюється...тоді і звуки появляються ніби мотор "дуситься",всетаки треба все поступово провірити,з таким пробігом,якщо бензонасос ніхто не міняв,то його ресурс вже міг майже 2 рази кінчитися,ну і трамбльор теж може вимахуватися з випередженням запалення(доречі попробуй його покрутити може в тебе запалення збите,чи не відпущений хомут трамбльора) через механічне зношення,короче треба до "дохтора"з правильними руками
ГОРЕ мне ГОРЕ))))
Ладно, завтра до Львова спочатку постараюся скочити а там подивлюсь шо до чого...Голова вже болить від тих бзіків)
KING BMW оффлайн   Відповідь з цитатою
Відповісти

Теги
е32


Зараз активні учасники переглядають цю тему: 1 (0 учасників і 1 гостей)
 

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете додавати відповіді
Ви не можете завантажувати додатки
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди є включеними
Смайли є включеними
[IMG] є включеними
HTML код є виключеними


Подібні теми
Тема Автор Форум Відповідей Останнє повідомлення
куплю двигун м30в30 акп в хорошому стані anatoliy e32 Купівля 1 31.03.2013 13:26:29
E34 Проблеми з Двигуном! Dizel Двигун та підкапотний простір 5 08.11.2011 18:52:58
BMW Z3 з двигуном Edelbrock Karabas Barabas Балачки 0 16.10.2009 13:49:37
E36 У мене проблема з двигуном 318tds :( Lozberg Двигун та підкапотний простір 4 24.08.2009 15:03:14
BMW 760i/Li не розлучається з двигуном V12 bmwe36petro Новини в світі BMW 4 03.02.2009 10:16:48


Часовий пояс GMT +3. Зараз на форумі 08:13:28.


Взято за основу: vBulletin
Львівський Клуб БМВ © 2024.